Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 17:43

Дилема Януковича – літаючі апельсини чи Вій?


Відомий лондонський аналітичний журнал «Економіст» надрукував статтю «Сто днів Януковича», де є й дещо оновлена політична карикатура ¬– західний дядько, чи то на кшталт президента Ніксона, чи то – вуйка Сема, малює патичком попереджувальну лінію поза назвою «Україна», і перед носом вайлуватого російського ведмедя. Але справа навіть не у цій сатирі...

Редакція журналу тут же стверджує, що головна інтрига, після перших ста днів президентства Віктора Януковича, полягає у тому – чи піде Янукович на здійснення реформ, що занапастить його й так нестійку популярність у частині народу, і тоді в державі все може піти шляхом швидкого гостро-сюжетного бойовика (чи то тріллера?), з можливими літаючими (наколотими) апельсинами, кіллерами і підозрілими особами та втечею головного героя у далекі краї.

Або ж, у протилежному випадку, що «Економіст» вважає більш вірогідним для Януковича сценарієм, його все ж чекає роман жахів, вірогідно, на український манер. З літаючими трунами, відьмами на мітлах, дяком-президентом на відьминій шиї (чи на шиї нинішньої, так нелюбої для головного дяка держави, Панночки) та, звичайно ж, із новітнім Вієм.

Правда, сьогодні важко собі уявити, хто ж буде у ролі цього страхіття з дуже важкими повіками? Бо про Панночку ви вже здогадалися! Але чи зможе вона викликати на підмогу для згуби «дяка-президента» цього самого українського князя жахіть – Вія? Хто на ВІЯ!?
  • 16x9 Image

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.
XS
SM
MD
LG