Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 06:53

Комуністи критикують союзників по коаліції «за двозначність позиції»


Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявляє, що союзники його політичної сили по парламентській коаліції непослідовні у вирішенні низки суперечливих питань.

«Ми відкрито критикуємо союзників по коаліції за двозначність позиції та непослідовність дій у деяких принципових питаннях. Це стосується і підходів до деяких кадрових призначень та нерішучості у скасуванні указів Ющенка (екс-президент Віктор Ющенко – ред.), що героїзують посібників гітлерівців, і низки аспектів передбачуваної судової реформи, а також інших питань», – цитує в неділю прес-служба КПУ слова Петра Симоненка на пленумі ЦК партії.

«Як зрозуміти, скажімо, те, що союзники по коаліції не підтримали законопроект про Червоний прапор Перемоги, про рейдерське захоплення Херсонського комбайнового заводу? Чому знову допускаються натовські війська на нашу територію для навчань типу «Сі-Бриз»?» – додав політик.

При цьому він заявив, що Компартія України не відступить від курсу на соціалізм.

«Не можна дозволити великому капіталу та його найманцям прив'язати нас до Партії регіонів, перетворитися на її молодшого політичного партнера. Ми неодноразово й однозначно заявляли і заявляємо знову, що ніколи не відступимо від курсу на соціалізм, не підтримуватимемо рішень, спрямованих на приватизацію життєво важливих, стратегічних галузей і підприємств, зниження життєвого рівня громадян, рішуче виступатимемо проти загравання з буржуазно-націоналістичними силами», – наголосив лідер українських комуністів.

За його словами, комуністи не сприймають намірів змінити політичний устрій і затвердити «панування однієї політичної сили через нав'язування вельми сумнівних законопроектів про всеукраїнський референдум, перегляд виборчої системи».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG