Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 06:55

Фестиваль «Мазепа-фест» пройде в Полтаві у два етапи


Фестиваль «Мазепа-фест» цього року пройде в Полтаві у два етапи – 19–20 червня і 17–18 липня

Про це на прес-конференції повідомив народний депутат України, організатор Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Мазепа-фест» Микола Кульчинський.

За його словами, 19-20 червня в Полтаві заплановані День українського кіно й День класичної музики. А традиційний рок-концерт на Співочому полі Марусі Чурай відбудеться 17-18 липня.

«Через позицію міської влади Полтави ми вимушені були розділити фестиваль на два етапи, тому що в Співочому полі, яке є власністю міської ради, нам на 19-20 червня відмовили. Тому фестиваль почнеться Днем українського кіно (19 червня) й Днем класичної музики (20 червня). А вже в липні будуть рок-дні», – сказав Микола Кульчинський.

Зокрема, в День кіно полтавчанам покажуть чотири фільми: «Живі» Сергія Буковського, «Небезпечно вільна людина» Романа Германа – документальні, «Райські птахи» Романа Балаяна і «Мелодія для шарманки» Кіри Муратової – художні.

У рамках Дня класичної музики Полтавський симфонічний оркестр виконає поему-симфонію Ференца Ліста «Мазепа», увертюру Миколи Лисенка до опери «Тарас Бульба» і композиції сучасних українських композиторів.

На рок-концерт у липні до Полтави приїдуть групи «ВВ», «Воскресенье», «Мотор'ролла», співачки Росава, Марія Бурмака та інші.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG