Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 04:13

Хто є причиною низького рівня життя в Україні? Кого охороняє сьогоднішня міліція? Чому українці не довіряють судам? (Огляд преси)


Київ – В Україні 16 млн. осіб годують 30 млн., котрі не можуть або не хочуть працювати. Така держава приречена, стверджує газета «Нова». Видання наголошує, саме паразитуюча частина населення, або homo parasitus є причиною низького життя в Україні. Скажімо, лише одна митниця наносить шкоди державі більше, аніж сфера криміналу. Лише у 2009 році недоотримання в бюджет від митниці становили близько ста млрд.. грн. Про те, як виправити ситуацію, йдеться в статті «Країна соціальних паразитів».

«Сьогоднішня міліція – це озброєний загін Партії регіонів», – стверджує в газеті «Нова» народний депутат Геннадій Москаль. Він вважає, що поновлюючи в посадах міліцейських організаторів погромів на виборчих дільницях, МВС готується до виборів.
Реалізація плану приватизації на 2010 рік виявилася під великим запитанням. Експерти газети «Діло» переконані, що цього року уряд зможе отримати від продажу держпідприємств замість обіцяних10 млрд. не більше трьох. Про причини розповідається в матеріалі «Важки часи для приватизації».

Газета «Голос України» висловлює занепокоєння, що Податковий кодекс може бути ухвалений без серйозного обговорення, в тому числі й за участі підприємців. У експертів видання після ознайомлення з урядовим проектом Податкового кодексу склалося враження, що головна його теза - бідні заплатять за багатих, бо для великих підприємств пропонується створити спеціальні режими оподаткування та спеціальні зони.

Судову систему в Україні почали використовувати у політичних цілях. Це призвело до того, що рівень довіри українців до судів зараз – мінус 90%. Це свідчить про повну деморалізацію судової системи, стверджує газета «День». Про те, яка судова реформа потрібна сьогодні державі, можна довідатись з матеріалу «Гальма» для Феміди».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG