Доступність посилання

ТОП новини

Що означає поразка Ющенка на президентський виборах, а що – виграш Януковича (огляд преси)


Київ – Юлія Тимошенко – політична зозуля, що виштовхнула з «помаранчевого» гнізда свого конкурента – Віктора Ющенка. Вона – подібно до шахідки – підірвала своїми «викриттями» оточення Ющенка й при цьому знищила, весь «помаранчевий» рух і надії, з ним пов’язані. Про це наголошує читач газети «День», який полемізує з письменником і дипломатом Юрієм Щербаком. Останній же вважає, що ненависть Ющенка до Тимошенко – це заздрість однокласника-селюка з комплексом меншовартості до блискучої міської дівчини-відмінниці. На думку п. Щербака, поразка Ющенка – це поразка українського села у змаганнях з українським (хоч і зросійщеним) містом, що його уособлює Юлія Тимошенко. А виграш Януковича – це виграш безнаціонального люмпенського індустріального передмістя 1950-х років з його совковими «поняттями». Одночасно це програш сучасної України ХХІ ст. – міської та сільської. Докладніше з думками опонентів можна ознайомитися у рубриці «Нота бене!».

Газета «Діло» розповідає подробиці скандалу з отриманням чималого хабара заступником міністра навколишнього середовища Богданом Преснером. Видання інформує, що перемовини про хабар чиновник не соромився проводити на робочому місці. А потім отримав «винагородження» за обіцяне сприяння в просуванні кар’єри через водія. Інші подробиці і висновки – в матеріалі «Як чиновники беруть хабарі».

Київський голова Леонід Черновецький оформив відпустку. Поки на кілька днів, але, як прогнозує газета «Сегодня», відпочинок продовжиться не менше, аніж місяць. За цей час Партія регіонів збирається змінити усіх його заступників. У підсумку столиця фактично буде в руках у регіоналів, зі своїм районним начальством і своїми людьми на ключових посадах в мерії. Таким чином вибудується вертикаль влади – президент – прем’єр- столиця, яку курує одна політична сила, підсумовує видання. Газетярам також стало відомо, що штаби в Партії регіонів вже відкриті, і керує виборною кампанією виключно особисто Микола Азаров.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG