Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 13:44

Захисники лісу в Харкові вимагають повторних слухань із захисту зелених зон


Більше ніж 100 людей пікетують будівлю Харківської міської ради. Активісти «Зеленого фронту» вимагають від чиновників провести повторні громадські слухання із захисту зелених зон, на яких змогли б висловитися усі охочі, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Учасники акції заявляють, що слухання, які відбулися в Харкові минулої суботи, пройшли з порушеннями, і їх результати не можна визнавати.

Також активісти виступають проти будівництва котеджів навколо нової дороги, що має пройти через парк імені Горького, і вимагають відставки секретаря міськради, який нині виконує обов’язки міського голови Геннадія Кернеса.

Учасники акції тримають у руках плакати «Ми – харків’яни, це наша земля» та «Кернес, ми тобі не віримо».

Сам Кернес сьогодні на сесії міськради відмовився надавати слово представникам «Зеленого фронту». За його словами, досить того, що питання захисту зелених зон впродовж кількох годин обговорювалося на громадських слуханнях, і всі, хто хотів, могли там висловитися.

19 червня в Харкові відбулися слухання із захисту зелених зон, для участі в яких зареєструвалися більше ніж дві тисячі людей. Однак до зали запросили лише 350 осіб, загалом працівників освіти, які голосували так, як пропонував головуючий на слуханнях Генадій Кернес. Лічильна комісія при підрахунку голосів не врахувала позицію тих людей, які залишилися на вулиці і голосували так само, як присутні в залі, – за допомогою карток, що їх перед тим роздали організатори.

Підсумком слухань стало ухвалення резолюції, внесеної секретарем міськради. Виносити на голосування альтернативний документ, запропонований «Зеленим фронтом», про ухвалення мораторію на вирубку дерев та відчуження лісопаркових зон під забудову Кернес відмовився.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG