Доступність посилання

ТОП новини

Сумнівність безвізового режиму з ЄС, чутки про можливість замахів на життя Януковича (огляд преси)


Київ – Обіцянки безвізового режиму України з Євросоюзом суто декларативні, стверджує «Газета по-українськи». Адже дати добро на це повинні одноголосно всі країни-члени ЄС. Навіть якщо ухвалять усі потрібні закони, аргументом для блокування рішення можуть стати проблеми з демократією чи недостатня боротьба з корупцією. Отож, як підсумовує видання, українцям не варто вірити оптимістичним чиновницьким заявам та очікувати швидкого скасування віз. Бо навряд державні мужі будуть заради цього боротися самі з собою. Заголовок статті «Янукович з Азаровим не боротимуться самі з собою».

Як колись у Сталіна і Гітлера, так сьогодні у оточення Януковича надто популярна манія переслідування шефа. Для того, щоб у боротьбі із собі подібними завоювати довіру і близькість до головного «тіла», Берія і Гімлер влаштовували удавані замахи на життя своїх шефів – Сталіна і Гітлера, і самі ж їх «знешкоджували». Як стверджує газета «Нова», схоже діють і нинішні наближені до Януковича. Про це докладніше – в матеріалі «Вбити Януковича».

В цьому ж числі газета «Нова» переконує, що в гонитві за легкими грошима чинна влада поспішно втягує Україну у сферу впливу Китаю. Однак, нічого хорошого з цього не вийде. Про те - чому видання розповідає у публікації «Уроки китайської».
Найближчим часом президентську реформу судів неодмінно схвалять авторитетні вчені та юристи, стверджують «Економічєскіє ізвєстія». І це стане другим етапом реалізації судово-правової реформи, розробленої під егідою В.Януковича. Тож уже незабаром варто очікувати ухвалення реформи в цілому, прогнозує видання.

Нове депозитне ярмо для фізичних осіб у вигляді податку на доходи від банківських депозитів спричинило неабиякі дискусії. Адже, як пояснює газета «День», таким інструментом накопичення грошей, як банківські депозити, сьогодні послуговуються близько 15 мільйонів українців. Чи не призведе прийняття такого додаткового оподаткування до того, що й так налякані кризою українці з іще меншим бажанням віддаватимуть свої грошові заощадження банківській системі? Парадоксально, але більшість фінансових експертів і банкірів упевнена, що ні. Адже п'ятивідсоткові відрахування – це досить незначні суми. Заголовок статті «Податковий кодекс: сюрпризи один за одним».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG