Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 07:16

На що схожа історія із замахом на життя Януковича? (Огляд преси)


Київ – Після закінчення президентських виборів-2010 експерти констатували: українці мали чудовий шанс отримати нову якість життя, але не скористалися ним. Виходить, як стверджує газета «День», парадокс. З одного боку виборець чудово знає про обмежені можливості так званих політичних старожилів, з іншого – боїться щось змінювати на краще. Патерналізм? Зневіра в еліті як такій? Бажання повільно рухатися апробованою колією на старенькому потязі замість мчати на сучасному експресі? Чому українці не піднімають планку, що дало б можливість отримати якісно нову еліту, а відтак і рівень власного життя? Відповіді журналісти «Дня» шукали спільно з Арсенієм Яценюком.

Газета «Вечірні вісті» переконує, що пересічний українець одразу зможе перерахувати всі свої конституційні права, котрі на практиці просто не виконуються. Адже не випадково Україна – у п’ятірці держав-лідерів за кількістю звернень до Європейського суду. Майже кожна десята скарга – із України. Напередодні Дня Конституції видання пропонує опитування політиків – які їхні права порушуються найчастіше.

Історія з підготовкою замаху на Президента Віктора Януковича журналістам «Українського тижня» більше скидається на незграбну спецоперацію його оточення, що прагне хоч якось пригасити негативне інформаційне тло, яке збирається навколо Януковича з першого ж дня його президентства. Тижневик дослідив традиції замахів на президентів (і кандидатів на цей пост) та прем’єрів у сучасній Україні, а також прогнозує, чим закінчиться історія з підготовкою замаху на Януковича. Висновки – в матеріалі «Операція «ПРЕЗИДЕНТ».

Держава віддала зріджений газ «Укрнафти» і «Укргазовидобутку» спекулянтам. Як стверджують «Економічєскіє ізвєстія», найбільші українські виробники скрапленого газу весь видобуток виставляють на спецторги, де їх викуповують за півціни комерційні структури не для поставок населенню в не газифікованих районах, а для продажу автозаправкам. Як наслідок – державні компанії недоотримують прибутки, збагачуючи перекупників. Заголовок статті «Зріджений газ загнали в тінь».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG