Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 15:43

Азаров обіцяє комплексно попереджати удари стихії


Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв у суботу , що до кінця року буде розроблено єдину комплексну державну програму попередження руйнівних ударів стихії.

Ця програма передбачатиме створення гідротехнічних споруд і захисної інфраструктури, відновлення лісів тощо, сказав він, перебуваючи в Чернівецькій області, що потерпіла від повені раніше цього тижня.

Азаров заявив, що за результатами робочої поїздки на території, які зазнали руйнівного впливу стихії, він уже наступного тижня підпише відповідне доручення.

Також він розпорядився у стислі терміни підготувати постанову уряду, яка передбачатиме повну заборону вирубки державних лісів. Вирубування лісів сприяє розвиткові повеней.

Прем’єр також пообіцяв підписати доручення щодо надання коштів для ліквідації наслідків повені.

Крім того, Микола Азаров зобов’язав правоохоронні органи дали оцінку ситуації, що склалася в області, а винних притягти до відповідальності. Зокрема, Прем’єр-міністр доручив прокуратурі і управлінню внутрішніх справ області розслідувати розкрадання, за його словами, 1,5 мільярда гривень, які були надані області для ліквідації наслідків минулої повені.

Голова уряду також звільнив керівника Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів та голову Контрольно-ревізійного управління у Чернівецькій області.

За його словами, причиною стало те, що голова облводгоспу «допустив усе це неподобство в області», а голова обласного КРУ «всі ці роки відсторонено спостерігав, як безслідно зникли народні гроші».

Перебуваючи в області, Азаров узяв участь в оперативній нараді штабу з ліквідації наслідків стихійного лиха в регіоні та відвідав деякі території, що потерпіли від повені, яка сталася на Буковині внаслідок сильних дощів 22–23 червня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG