Доступність посилання

24 Листопад 2017, Київ 11:53

120-метрову стіну в Чернівцях у ці вихідні перетворили на галерею


У неділю в Чернівцях другий день тривав дводенний міжрегіональний фестиваль графіті «Мрії unite» на знак толерантного ставлення до душевнохворих та ВІЛ-позитивних людей.

120-метрову стіну в новому центрі Чернівців іще в суботу перетворили на галерею – це стіна психіатричної лікарні та обласного центру СНІДу, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Учасники фестивалю – представники 15 команд, зокрема, з Києва, Харкова, Івано-Франківська, Тернополя, Донецька.

Як запевнив організатор Володимир Антонюк, райтери активно зголошувалися на участь у фестивалі. Малюнки усіх райтерів будуть яскраві, у них переважають «веселі» кольори.

Графіті пов’язані однією ідеєю: усі люди мріють – чи хворі, чи здорові. Кольорова стіна – ніби втілення цих мрій.

Іще одна ідея – це об’єднання людей. Адже події, які відбуваються в політичному, суспільному житті країни, частіше роз’єднують простих людей зі сходу і заходу держави.

На думку організатора фестивалю, ця стіна прикрасить Чернівці. За словами Антонюка, Чернівці – старовинне місто, але в ньому небагато яскравих деталей. Місту бракує чогось нового, молодіжного. А малюнки на стіні виконані професійними фарбами і вмілими райтерами.

Ідея проведення такого фестивалю належить головному лікареві Чернівецького обласного центру СНІДу. Його підтримали німецьке товариство технічної співпраці GTZ та студенти торгівельно-економічного інституту.

Організатор фестивалю Володимир Антонюк відзначив, що їм пішли назустріч владні структури, які займаються проблемами молоді.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG