Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 15:49

Генсекретар ООН закликає поновити ядерні переговори з Іраном


Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун заявив учора, що залишається прибічником урегулювання іранської ядерної проблеми на основі переговорів навіть після того, як Рада Безпеки проголосувала за запровадження нових санкцій проти Ірану.

«Навіть після схвалення Радою Безпеки нових санкцій двері все ще відчинені для переговорів. Я обговорював це питання з керівниками Євросоюзу, закликавши їх продовжити ці переговори, і я продовжуватиму закликати лідерів світу, усі зацікавлені сторони до переговорів для остаточного врегулювання цього питання», – сказав Пан Ґі Мун.

Ця заява була зроблена після того, як президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад засвідчив, що його країна готова повернутися до переговорів із Заходом з приводу ядерної програми Тегерана, але не раніше від кінця серпня.

Іранський лідер заявив, що затримка має «покарати» Захід за запровадження вже четвертого пакета санкцій ООН проти Тегерана через його відмову зупинити збагачення урану.

Ахмадінеджад також відкинув заяву директора Центрального розвідувального управління США Леона Панетти, що Іран має достатньо низькозбагаченого урану для виробництва двох ядерних боєзарядів, якщо знайде шлях до подальшого збагачення урану.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG