Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 21:35

У США п’ятьох українців звинуватили в торгівлі людьми


П’ятьом громадянам України офіційно висунули вчора звинувачення в вимаганні і змові з метою порушити закони проти рекету. Так сформулювали звинувачення п’ятьом братам, які обіцяли громадянам України працю у США, а натомість фактично продавали в рабство.

Чотирьох братів арештували вчора – одного у США в Філадельфії, одного в Канаді і двох у Німеччині. П’ятий перебуває в Україні, з якою у США немає договору про екстрадицію.

Брати обіцяли, що люди зароблятимуть по 500 доларів на місяць і матимуть безкоштовне житло й їжу. Насправді близько 30 жертв, перевезених протягом 2000–2007 років, отримували 16-годинний робочий день прибиральниками майже без оплати, рабські умови життя й праці, зазнавали ґвалтувань і фізичного насильства, їм оголошували, що вони ще заборгували за влаштування у США десятки тисяч доларів, і вимагали грошей і з їхніх родичів в Україні.

Якщо їх визнають винними, їм може загрожувати ув’язнення від 20 років до довічного і штраф від 250 до 750 тисяч доларів, повідомляють агентства.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG