Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 15:37

У Південній Африці настає час футбольної істини


Так, сьогодні матчами Нідерланди–Бразилія та Уругвай – Гана розпочинаються інтригуючі чвертьфінали Кубка світу з футболу 2010 у Південній Африці. Завтра ж – Аргентина –Німеччина та Парагвай – Іспанія.

Сьогодні ж Нідерландам доведеться не просто, бо самотужки Роббену у Бразилії не виграти. Так що «прагматична футбольна машина» Дунґи має всі шанси вийти далі. Думаю, що сьогодні заб’є Кака.

У матчі Уругвай – Гана ставлю на Гану, бо там наш тренер і африканська команда досить організована. Уругвай не витримає фізично.

Завтра ж найбільший сумнів викликає суддя з Узбекистану, котрий судитиме матч Аргентина – Німеччина. Але сподіваюся на Мессі, Тевеса і Хайнце з Маскерано. Аргентина вперед! Запитань щодо шансів Іспанії проти Парагваю немає жодних.

Аргентина – Чемпіон!
  • 16x9 Image

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG