Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 19:49

Клінтон: влада України має виконати обіцянки щодо свободи слова


США розраховують на те, що влада України виконає узяті на себе зобов’язання із забезпечення свободи слова й зібрань, заявила державний секретар США Гілларі Клінтон, відповідаючи на запитання, чи не бачать США ознак згортання громадських свобод в Україні, зокрема, свободи слова і мирних зібрань.

«США далі будуть розмовляти з Україною, з лідерами України про ті питання, які нас турбують, а це свобода слова й свобода зібрань. І уряд повинен виконати ті обіцянки, які він привселюдно заявив», – сказала Клінтон.

Держсекретар США наголосила, що зобов’язання, які взяв на себе український уряд, мають перейти у конкретні кроки. «США переконані, що Україна матиме добре майбутнє, що Україна матиме сильну і міцну демократію, а ця демократія вже була продемонстрована під час нещодавніх виборів в Україні», – сказала Клінтон, додавши, що це дуже добра ознака, що українське майбутнє буде міцним, прозорим, заснованим на економічному вільному ринку.

Зі свого боку, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що під час переговорів з Клінтон відбувся обмін думками щодо свободи преси і розвитку демократії в Україні.

Раніше США висловлювали стурбованість ситуацією, що склалася в Україні в сфері дотримання свободи слова. Днями Адміністрація Президента виступила за створення незалежної організації із захисту свободи слова.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG