Доступність посилання

ТОП новини

Гору бере європейський футбольний праґматизм


Німецькі футболісти святкують розгром збірної Аргентини 4:0, 3 липня 2010 року
Німецькі футболісти святкують розгром збірної Аргентини 4:0, 3 липня 2010 року
Поразка Аргентини була шоком не лише для Дієґо Марадони і його футболістів... Самі німці, включно з їхніми відомими футбольними експертами заявляють, що у останні десять років такої гри за збірною Німеччини, як у останньому матчі з Аргентиною, вони не спостерігали. Ну що ж, побачимо підтвердження такого курсу Лева у матчі з Іспанією, в середу...

Сумно й за Гану. Погодьтесь, що дуже сильно не повезло африканцям. Тепер Уругваю без трьох ключових гравців доведеться скрутно з «помаранчевими» голландцями. Але це вже півфінали. А вони, як відомо, дуже непередбачливі...Та ще при такому суддівстві, що не матч, то сюрприз від рефері.

На трибунах – головна вболівальниця збірної Німеччини – канцлер Анґела Меркель
Погодьтесь, що чисто європейський фінал Кубка світу у Південній Африці – не зовсім цікаво. А може якраз буде він 11 липня між Іспанією та Уругваєм. Хоча ви вже встигли переконатися, що прогнозист з мене нікудишній... Що ж – це магія великого футболу, де вгадати щось достеменно важко. Але чекаємо феєричного футболу!
  • Зображення 16x9

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.
XS
SM
MD
LG