Доступність посилання

ТОП новини
24 Травень 2019, Київ 19:49

Вашингтон у рамках «пакетної оборудки» здає Україну Росії? (Огляд преси)


Київ – Не виключено, що адміністрацію Барака Обами цілком задовольняє, що Україна повністю підпадає під економічний, політичний, військовий і, можливо, ідеологічно-релігійний контроль Москви.

Це, на думку колишнього посла України в США і Канаді Юрія Щербака, схоже на блискучий приклад «пакетної оборудки» в рамках американсько-російського «перезавантаження»: ви нам ілюзорне сприяння в Афганістані та Ірані, ми вам – реальне домінування і повний контроль над пострадянським простором. Однак навряд чи політична еліта Вашингтона буде щаслива, збагнувши, якою ціною досягнута ця оборудка і, особливо, які наслідки в майбутньому вона принесе. Про них дипломат розповідає в газеті «День» у статті «Американський маршрут».

Лише через три місяці після призначення главою Мінприроди Віктора Бойка Верховна Рада знайшла йому заміну. Ним став 44-річний Микола Злочевський. Як коментує тижневик «Ділова столиця», поповнення парламентської коаліції новими «тушками» суттєво послабило позиції блоку Володимира Литвина, за квотою якого і призначався пан Бойко. Відтак регіонали отримали можливість віддати одну з ключових посад виконавчої влади своєму однопартійцю, який, як переконує видання, не з чуток знає всі тонкощі розпорядження і освоєння нафтогазоносних ділянок країни. Заголовок статті – «Природа візьме своє».

Аукціон із продажу «Луганськтепловозу» був проведений з порушеннями, стверджують «Ізвєстія» в Україні». Насамперед тому, що торгів, як таких, не було, оскільки в конкурсі брали участь лише дві компанії. Третю за день до торгів зняли. З яких причин – досі невідомо. Докладніше з особливостями приватизації по-українськи – в матеріалі «Третій – зайвий?».

«Економічєскіє ізвєстія» стверджують, що уряд лізе в долю до аграріїв. Видання інформує, що Кабмін хоче передати право реєстрації експортно-імпортних контрактів сільгоспвиробників держпідприємству «Аграрна біржа», себто зосередити в одних руках функцію з реєстрації і моніторингу експорту та імпорту сільгосппродукції. Якщо постанову затвердять, товарні біржі втратять солідних клієнтів, а дрібні і середні аграрії понесуть чималі збитки. Стаття називається «Фермерів прагнуть обкабмінити».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG