Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 03:26

СБУ зацікавилось вмістом кабінету секретаря Київради


Працівники СБУ проводять обшук у кабінеті секретаря Київради Олеся Довгого (фото з прихованої камери), 7 липня 2010 року

Київ – Служба безпеки України взялася перевіряти ймовірні порушення Київською радою земельних питань. У середу, впродовж дня, у кабінеті секретаря Київради перебували слідчі СБУ. Члени команди київського мера наразі не коментують ситуацію. На думку ж декого з експертів, нинішня ситуація є психологічним тиском на столичну владу.

Претензій безпосередньо до секретаря Київради Олеся Довгого у Служби безпеки наразі немає. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила речниця СБУ Марина Остапенко.

За її словами, слідчі в середу проводили перевірку щодо можливих порушень у земельній сфері.

Секретар Київради Олесь Довгий
«СБУ проводить передбачені законом слідчі дії у рамках кримінальної справи, порушеної за частиною першою статті 362 Кримінального кодексу – це несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах. Йдеться про порушення у земельній сфері. Що ж стосується пана Довгого, то до нього поки що немає ніяких претензій», – повідомила Марина Остапенко у розмові з Радіо Свобода.

Тиск на психіку

Очевидно, що нинішня ситуація стала несподіванкою для соратників київського мера. Усі опитані Радіо Свобода депутати з Блоку Черновецього, а також заступник столичного градоначальника Алла Шлапак, не змогли прокоментувати останні події.

На думку ж директора Агентства моделювання ситуації Віталія Бали, дії Служби безпеки України є психологічним тиском на команду Леоніда Черновецького і намаганням показати, «хто у Києві господар».

Експерт Віталій Бала
«Якби хотіли щось серйозне робити, вони б робили це набагато спокійніше, тихіше, без шуму, щоб знала про це преса. Це досить серйозний психологічний тиск на команду Леоніда Черновецького, щоб вони себе вели адекватно, і розуміли, що влада у Києві буде мінятися», – зазначив Віталій Бала.

Експерти зауважують, що нині готуються звільнення у київській владі. Найближчим часом може бути звільнений заступник голови Київської адміністрації Денис Бас. Раніше ж був звільнений Анатолій Голубченко, а на його місце призначили Олександра Попова.
  • 16x9 Image

    Тетяна Ярмощук

    Працюю на Радіо Свобода з 2005 року. Укладач та ведуча Ранкової Свободи, пишу на енергетичну та економічну тематику. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А у 2009-му – Інститут політичних наук. 

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG