Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 12:48

Чому в парламенті поширене співавторство у творенні законів (огляд преси)


Київ – Хочеш, щоб закон був ухвалений, знайди для нього липових співавторів із інших фракцій. Це правило, як стверджує тижневик «Влада грошей», стало одним із головних у роботі народних депутатів. Мода на співавторство дійшла до того, що багато депутатів-підписантів навіть особливо не вчитуються в тексти документів, під якими стоїть їхній підпис. А прочитавши, дедалі частіш із подивом відкликають свій автограф. Конкретні прізвища і приклади видання наводить у статті «Співавтори в законі».

Кіно українською мовою здатне зламати усталені стереотипи й створити передумови для її повернення на вулиці міст, стверджує газета «День». Видання називає впровадження україномовного дублювання кіно чи не найбільшим досягненням за останнє десятиріччя щодо утвердження української мови. Серед низки аспектів, що дозволяють це твердити, найпершим є соціолінгвістичний. Йдеться не лише про сам факт опанування мовою ще однієї сфери суспільства, а й про безпосередній вплив кіномистецтва на свідомість українців.Щоб з’ясувати, у чому полягає ця дія, «День» пропонує поглянути на усталений образ української мови, що дістався у спадок від попередніх часів. Стаття називається «Дубляж і мовні упередження».

Майже 1300 вiдомих українських артистiв та виконавців задля мінімізації податкiв торiк перейшли на спрощену систему оподаткування, сплачуючи щомiсячно по 200 грн. І це тоді, коли їхні погодинні гонорари оцінюються з багатьма нулями. Вiд спокуси мінімізувати свої податковi зобов’язання перед суспiльством утрималися лише двi знані артистки – Софiя Ротару й Таїсiя Повалiй, котрi чесно задекларували свої доходи й сплатили з них податки. Про це розповідає газета «Урядовий кур’єр» у публікації «Податковий «артистизм».

У червні об’єм гривневих депозитів від українців перевищив об’єм вкладів у валюті. Як інформують «Економіческіє ізвєстія», люди стали менше відкривати валютні рахунки і більше стали довіряти гривневим депозитам. При причини видання інформує в матеріалі «Гривня набуває популярності».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG