Доступність посилання

ТОП новини

Україна в подарунок


Віктору Януковчу – 60. Мужчина, як казав Карлсон, у повному розквіті сил.

За плечима багатий досвід і дуже широке коло вірних друзів. Сьогодні вони шикуються у нескінченну чергу, щоб потиснути руку, щоб торкнутися щокою щоки (як і годиться у такі дні при спілкуванні зі старшим, із головним, із хрещеним батьком, бо скількох же хрестив!), щоб висловити побажання і звісно – щоб подарувати подарунок.

Але що ж подарувати людині, яка вже має Межигір’я?! Що може бути приємним і корисним для людини, до ювілею якої у резиденції Залісся побудували вертолітні майданчики, щоб могли приземлятися високі гості і якій сам Микола Басков співатиме «Вышел в степь донецкую парень молодой»?!

І що цінне можна подарувати людині, яка вже має перстень Ярослава Мудрого, президентські клейноди – булаву та печатку, а також вірного друга Ганну Герман, яка зигзицею обіцяла полетіти до Кутаїсі і принести Президенту лаврову гілку.

На цьому тлі навіть ікона Святого Віктора, «Апостол» XVIII століття, Біблія українською мовою у шкіряній палітурці, портрет Президента, викладений бурштином та повне зібрання творів Антона Чехова можуть видатися не такими вартісними, як того вимагає нагода.

Але заспокою усіх! Переживати не варто! Ціннішого подарунку, аніж зробили Януковичу його виборці – просто не буває в природі!

В ювілейний рік Віктору Януковичу подарували Україну.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG