Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 04:26

У Києві почався фестиваль етнічної музики «Країна Мрій»


У Києві розпочався в суботу Сьомий міжнародний фестиваль етнічної музики і народних ремесел «Країна Мрій», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

У рамках фестивалю відбуваються численні пісенні та літературні конкурси, працюють народні майстри, а також центри японської та індійської культури.

Понад сто музичних колективів виконають традиційні українські пісні, працює і традиційна вже для фестивалю Кобзарська сцена.

Серед новинок, за словами керівника Кобзарського цеху України Едуарда Драча, – змагання кобзарів та лірників на краще виконання козацьких дум («Кобзарський слем») і музичний супровід козацьких бойових мистецтв у суботу увечері.

Ініціатор фестивалю, відомий український музикант Олег Скрипка, в інтерв’ю Радіо Свобода відзначив: «Нинішній фестиваль розширився завдяки літературній сцені, що на ній виступають українські письменники. Під «українськими» я маю на увазі літераторів, які пишуть не лише українською, а і мовами народів, котрі мешкають на території України».

Також на теренах літературної «Країни Мрій» можна поласувати поетичні, перекладацькі та сатиричні «страви» від митців, які приїхали з усіх куточків України («Марафон кулешів» від українських письменників).

Уже вдруге на фестивалі відбудеться конкурс вишиванок за участю усіх охочих.

За словами Скрипки, «ми усі разом будуємо нашу країну мрій, в якій живе український дух і розвивається українське мистецтво».

Фестиваль працює у Києві на Співочому полі в суботу й неділю.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG