Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 20:52

Учасник «обміну шпигунами» Сутягін знайшовся в Британії


Росіянин Ігор Сутягін, який був у п’ятницю учасником «шпигунського обміну» між США і Росією й відтоді не давав про себе знати, в суботу зателефонував до рідних і повідомив, що перебуває в Великій Британії.

За його словами, він перебуває в готелі в якомусь невеликому містечку десь під Лондоном, якого не знає навіть назви, і, не маючи британської візи, обмежений у пересуванні і не мав змоги зателефонувати раніше.

Як повідомили брат дослідника в галузі контролю за озброєннями і його адвокат, Сутягін у нетривалій розмові з дружиною також повідомив, що разом із ним у Британії лишився ще один учасник обміну, прізвища якого він не назвав.

Ігор Сутягін був серед чотирьох росіян, які були ув’язнені в Росії за звинуваченнями в шпигунстві і яких Москва виміняла на десять своїх агентів, викритих і затриманих у США. Раніше деякі засоби інформації повідомляли, що Сутягін та ще один зі звільнених росіян залишилися в Британії, коли літак із ними здійснив у цій країні проміжну посадку на шляху з Австрії, де відбувся обмін, до США.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG