Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:14

На свердловині в Мексиканській затоці встановили новий купол


Підводні відеозйомки показали вчора, що новий купол над аварійною нафтовою свердловиною на глибині півтора кілометра на дні Мексиканської затоки, як виглядає, встановлений успішно.

Нафтова компанія BP відтак заявила, що наступним кроком буде випробування, наскільки успішно це перекриття зможе утримувати нафту, що виливається зі свердловини.

Як мовиться в заяві компанії, «очікується, хоча й не гарантується», що протягом випробування до води не потрапить ніяка кількість нафти.

Компанія також очікує, що свердловину вдасться повністю і остаточно перекрити до середини серпня.

Компанія BP перебуває під значним тиском необхідності якнайшвидше зупинити вилив нафти, який від часу аварії 22 квітня завдає великої екологічної й економічної шкоди. Від того часу до води щодня виливалися десятки тисяч барелів нафти.

Нафта забруднює береги всіх п’яти прибережних із Мексиканською затокою штатів США, спричиняє загибель птахів, морських черепах і дельфінів, руйнує унікальні берегові екосистеми й загрожує рибальству й туризмові в усьому регіоні.

Американські урядовці, зокрема, президент Барак Обама, назвали цей вилив найбільшою екологічною катастрофою в історії США.

Транснаціональна нафтова компанія BP («Бі-Пі») зі штаб-квартирою в Лондоні до 1999 року була відома як British Petroleum («Брітіш Петролеум»), але відтоді відмовилася від цієї назви й не вживає її, щоб наголосити, що вона вже давно далеко не тільки британська.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG