Доступність посилання

ТОП новини

Чи збираються регіонали робити «зачистку» в судах? (Огляд преси)


Київ – Регіонали остаточно очолили суди і впевнено реалізують там свою політику, стверджують «Економіческіє ізвєстія». Видання нагадує, що за останні місяці Вища рада юстиції затвердилася на чолі судової системи і почала вводити нові правила гри в суддівському світі. Однак робити тотальну зачистку в судах і викорінювати усталені там суперечливі традиції ніхто не збирається. Чому – видання пояснює в статті «Боги судової системи».

Газета «День» стверджує, що у групи Рината Ахметова, до якої належить і Б.Колесніков, існують серйозні розбіжності з нинішніми керівниками «Нафтогазу». Для останніх перебування у фарватері російської політики – елемент не лише отримання надприбутків, а й чинник політичного виживання. Тому за командні посади в «секторі газу» вони боротимуться з використанням усіх доступних засобів. Утім, як зазначає далі видання, основні гравці в оточенні Президента і в Партії регіонів ситуацію до точки кипіння доводити поки не збираються. Але є два чинники, що розхитують цю конструкцію: парламентські вибори 2012 року і президентські 2015 року. Більше про це йдеться в статті «Про транзит нафти та відставки, або У Партії регіонів загострюється боротьба груп впливу».

Газета «Голос України» шукає відповіді на чимало запитань, серед яких: хто майже знищив цукрову галузь в Україні? Невже цукрозаводи викуповували з метою закриття, щоб польський білий пісок отримав зелене світло? І взагалі, чи солодкі подальші перспективи галузі? А чому міліють спиртові ріки в державі? Невже спиртзаводи в Україні повторять долю цукрових заводів? У журналістів склалося враження, що спиртову галузь, котра суттєво поповнює бюджет країни, також штучно підштовхують до банкрутства.

Уже другий тиждень поспіль у столиці панує небувала спека. Газета «Вечірній Київ» розповідає, як краще діяти в цій ситуації. Видання радить частіше провітрювати оселю, прибрати з неї килими і частіше ходити босоніж. А ще видання знайомить з 5 напоями, які найкраще допомагають утамувати спрагу. Це вода з лимоном, слабогазована мінеральна вода, квас, айран або сироватка, гарячий чай.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG