Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 23:49

Як подолати корупцію в судовій системі? (Огляд преси)


Київ – Щоб подолати корупцію в судовій системі, необхідно на законодавчому рівні закріпити відповідальність суддів, переконаний експерт «Газети по-українськи». На його думку, проблема в тому, що законодавство не містить норм, котрі чітко вказували б, за які дії суддю можна притягти до відповідальності. Тому сьогодні близько 70 відсотків судових рішень є незаконними. До цього призводить власне брак ефективного контролю за вердиктами суддів, а також низька кваліфікація слуг закону. Аби вирішити цю проблему, дописувач радить запровадити принцип кількісного скасування рішень. Тобто встановити граничну кількість скасованих рішень певного судді. Якщо той сягнув її, щодо нього відкриватимуть дисциплінарне провадження. Про це докладніше в статті «Судді повинні відповідати за свої дії».

Віктор Янукович вирішив завести собі двійника. Таке припущення висловив в газеті «Україна молода» екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, коментуючи наміри правоохоронного відомства розширити штати та закупити автомобілів на 6 млн. грн. Відтак Луценко й припускає, що додаткові витрати продиктовані новими підходами до охорони Президента та створенням його додаткового «фантома». Заголовок статті «Ще один Віктор Федорович?».

Міносвіти на чолі з Дмитром Табачником вирішило дати більше приймальним комісіям часу для роботи з документами, але абітурієнтам, відповідно, обмежило час подачі документів – і в Україні створилася безпрецедентна ситуація. Як пише газета «День», у ці дні в приймальних комісіях вишів – ажіотаж, якого не було ніколи. Люди займають чергу з другої ночі, а то й з вечора. Про інші проблеми цьогорічних вступників розповідається в статті «Студентом стане... фізично витривалий».

Газета «Урядовий кур’єр» попереджає, що алергікам слiд захищатися, оскільки до початку масового цвiтiння амброзiї лишилися лічені дні. Рослина, якiй в Давнiй Грецiї приписували властивостi цiлющого напою богiв, сьогоднi стала справжнiм лихом для жителів українських мiст i сiл завдяки своїм надпотужним алергiйним властивостям. Докучає рослина i сiльськогосподарським культурам. Про те, як від неї можна захиститися інформується в матеріалі «Що для богів їжа – для смертних отрута».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG