Доступність посилання

ТОП новини

Які найголовніші помилки цьогорічної вступної кампанії? (Огляд преси)


Київ – Продовження терміну вступної кампанії на 5 днів не вирішує головних проблем абітурієнтів та керівництва вишів, стверджує газета «День». Видання пише, що цього року Міносвіти зробило кілька помилок. Перша – скорочення терміну прийому документів вступників до двох тижнів. Друга – оголошення конкретної дати початку вступної кампанії, що й зумовило наплив абітурієнтів у перші дні. Крім того, обсяг держзамовлення в університетах став відомим уже в розпал вступної кампанії. Видання підсумовує, що непослідовність чинного Кабміну і незрозумілі обивателю підкилимні ігри міністрів та політиків боляче б’ють по українській освіті. Стаття називається «Вища школа та неефективний менеджмент».

Минув рік від дня затримання Олексія Пукача, який підозрюється в організації вбивства Георгія Гонгадзе. Відтоді прозвучало кілька гучних заяв про викриття замовників злочину, потім були періоди повного затишшя. Що змінилося за цей рік, і чи є шанс притягти до відповідальності не тільки генерала, але й тих, хто віддавав наказ убити журналіста, з’ясовували «Вечірні вісті». Заголовок публікації «Нові міфи у справі Гонгадзе».

Сумарний фінансовий результат 176 українських банків за перше півріччя виявився невтішним, інформує газета «Діло». І хоча фінансові показники кращі від аналогічного періоду минулого року, однак гірші від очікувань аналітиків, які прогнозували, що банківська система припинить генерувати збитки. Лише трохи більше половини банків отримали прибутки. Найперші у списку – «ПриватБанк» та «Ощадбанк». А найзбитковіший виявився націоналізований торік «Родовід Банк».

Кабмін продовжує збільшувати кошториси на реконструкцію аеропортів, задіяних у підготовці до Євро-2012. Цього разу, як інформують «Економічєскіє ізвєстія», вчетверо збільшилася реконструкція аеродрому в Харкові. При цьому, як стверджує видання, далеко не завжди витрати зростають пропорційно масштабам і якості проектів. Про це докладніше йдеться в матеріалі «Аеропорти пожирають бюджети».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG