Доступність посилання

ТОП новини

Міліція каже, що не перешкоджала приїзду прочан до Києва


У Міністерстві внутрішніх справ України відкидають заяви про вибіркову заборону на в’їзд паломників до місць святкування Дня хрещення Київської Русі. Про це йдеться повідомленні Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України.

«Заяви представників окремих конфесій щодо нібито вибіркової заборони в’їзду паломників до місць святкування дня хрещення Київської Русі не відповідають дійсності і мають провокаційний характер. Працівники МВС України мають достатньо сил і засобів щоб не допустити протистояння громадян і порушень громадського порядку під час одного з найбільш значущих свят Православного світу», – наголошується в повідомленні.

За даними міліції, на святкування до столиці прибуло близько двох тисяч прочан різних конфесій на 80 автобусах.

Жодних фактів надмірного скупчення парафіян, які б могли призвести до травмування людей, при русі до київських святинь не допущено, стверджують в МВС.

Українська православна церква Київського патріархату сьогодні в Києві провела хресну ходу з нагоди річниці Хрещення Русі.

Сьогодні ж у Києві відбувалися й масові заходи за участі Патріарха Московського Кирила на закінчення візиту глави Російської православної церкви до України.

Вранці у прес-центрі УПЦ КП заявили, що до Київської патріархії надходять численні сигнали про спроби перешкодити приїзду паломників, вірних цієї церкви, до столиці на святкування Хрещення Київської Русі-України.
XS
SM
MD
LG