Доступність посилання

ТОП новини
02 березня 2021, Київ 12:49

Опозиція закликає МВФ не давати грошей українській владі


Опозиційний уряд заявляє, що українська влада використає кредит від Міжнародного валютного фонду для корупційних розрахунків із «РосУкрЕнерго». Про це йдеться в заяві опозиційного уряду.

«Ми попереджаємо МВФ, що фінансовий тягар щодо повернення цього кредиту повністю лягає на плечі простих громадян, яких влада вже «ощасливила» радикальним підвищенням цін на житлово-комунальні послуги, зростанням вартості газу на 50 відсотків, анонсованим збільшенням пенсійного віку та подорожчанням хліба, починаючи з осені цього року», – мовиться в заяві.

У зв’язку з цим опозиційний уряд заявляє, що Міжнародний валютний фонд не мав ухвалювати рішення щодо підтримки «режиму Януковича-Азарова в умовах очевидного згортання демократії, свободи слова та громадянських прав в Україні».

Опозиційний уряд України висловлює сподівання, що МВФ «перегляне своє рішення на користь держави Україна, а не правлячого режиму».

Виконавчий комітет Міжнародного валютного фонду схвалив виділення Україні кредиту в розмірі понад 15 мільярдів доларів «на допомогу владі у проведенні реформ і на економічне врегулювання».

Кредит розрахований терміном на 29 місяців. Одразу ж Україна може одержати транш у розмірі 1,89 мільярда доларів.
XS
SM
MD
LG