Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція закликає МВФ не давати грошей українській владі


Опозиційний уряд заявляє, що українська влада використає кредит від Міжнародного валютного фонду для корупційних розрахунків із «РосУкрЕнерго». Про це йдеться в заяві опозиційного уряду.

«Ми попереджаємо МВФ, що фінансовий тягар щодо повернення цього кредиту повністю лягає на плечі простих громадян, яких влада вже «ощасливила» радикальним підвищенням цін на житлово-комунальні послуги, зростанням вартості газу на 50 відсотків, анонсованим збільшенням пенсійного віку та подорожчанням хліба, починаючи з осені цього року», – мовиться в заяві.

У зв’язку з цим опозиційний уряд заявляє, що Міжнародний валютний фонд не мав ухвалювати рішення щодо підтримки «режиму Януковича-Азарова в умовах очевидного згортання демократії, свободи слова та громадянських прав в Україні».

Опозиційний уряд України висловлює сподівання, що МВФ «перегляне своє рішення на користь держави Україна, а не правлячого режиму».

Виконавчий комітет Міжнародного валютного фонду схвалив виділення Україні кредиту в розмірі понад 15 мільярдів доларів «на допомогу владі у проведенні реформ і на економічне врегулювання».

Кредит розрахований терміном на 29 місяців. Одразу ж Україна може одержати транш у розмірі 1,89 мільярда доларів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG