Доступність посилання

ТОП новини

Із відпустки – з турботою


У зв’язку із вибухом у Запоріжжі Президент, який зараз відпочиває, викликав до себе в Крим керівників силових відомств.

Як правило, у випадку надзвичайних подій, високопосадовці переривають відпустку і повертаються на робоче місце або – виїздять на місце події. Натомість Віктор Янукович викликав силовиків до себе. Висмикнув підлеглих зі службових кабінетів на кримську дачу, аби дати їм цінні вказівки.

Президент провів зустріч із керівниками правоохоронних органів щодо розслідування вибуху у Запоріжжі
Гучно відсвяткувавши 60-ліття, Президент Віктор Янукович пішов у півторамісячну відпустку. У зворушливому документальному фільмі «Президент. Початок шляху», який продемонстрували з нагоди ювілею, громадянам розповіли «про велику працю щодня і хвилини короткого відпочинку» глави держави. Але в житті виходить цікавіше, ніж в кіно.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Шурхало

    Співпрацюю з Радіо Свобода, був кореcпондентом і редактором (2008–2017), зараз веду програму «Історична Свобода». Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

XS
SM
MD
LG