Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 02:10

Україна і Японія відновили співпрацю за Кіотським протоколом


Японія перерахувала Україні другий транш у рамках укладеного в березні 2009 року договору про продаж 30 мільйонів одиниць встановленої кількості викидів парникових газів, повідомив голова Національного агентства екологічних інвестицій України Сергій Орленко.

За його словами, кошти надійшли на рахунки казначейства 29 липня.

Голова Нацагенства також повідомив, що отримані кошти будуть спрямовані на реалізацію низки енергозберігаючих і енергоефективних проектів у соціальній сфері. Зокрема, за рахунок зазначених коштів у 2010-2011 роках планується реалізувати 550 таких проектів в Автономній Республіці Крим, Сумській, Івано-Франківській і Луганській областях.

Водночас Орленко відмовився уточнити розмір другого траншу, пославшись на договір про конфіденційність.

У 2009 році при переказі першого траншу за аналогічний обсяг одиниць викидів (15 мільйонів одиниць), за словами екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, Україна мала одержати близько 4,5 мільярда гривень.

Україна і Японія в 2009 році домовилися про продаж 30 мільйонів одиниць встановленої кількості викидів парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

Україна ратифікувала Кіотський протокол 4 лютого 2004 року. Згідно з протоколом, для кожної країни встановлюється максимально припустима межа викидів парникових газів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG