Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2019, Київ 12:23

Пиво корисне! Відкрився Великий британський фестиваль пива


Лондон – У британській столиці відкрився найбільший в країні фестиваль пива. Тут у величезному виставковому павільйоні упродовж тижня можна буде скуштувати сотні видів пива, як із Британії, так і з усього світу.

Очікується, що протягом шести днів Великого британського фестивалю пива його у дільниці Ерлз Корт відвідає близько 60 тисяч любителів бурштинового напою. Через те, що фестиваль відбувається в одному величезному приміщенні, організатори називають його «найбільшим пабом світу». На заході представлені понад 700 сортів традиційних англійських елів, сидру, а також іноземних пив.

До відкриття фестивалю організація, що захищає інтереси британських броварів (Camra), оприлюднила результати дослідження, які здатні втішити багатьох любителів пива. Згідно з ним, якщо пиво пити у помірних кількостях, то воно може дозволити навіть скинути зайву вагу. Camra каже, що третина людей помилково думають, наче пиво містить більше калорій, ніж інші алкогольні напої, але це не так, як твердить, зокрема фахівець із пивоварення професор Чарлі Бамфорт.

«Багато років імідж пива псувала репутація напою, що більше спричиняє товстіння, ніж інші алкогольні напої, а правдою якраз є протилежне, – каже він. – Найбільшим джерелом калорій у будь-якому алкогольному напої є сам алкоголь, а через те, що пиво є напоєм із найнижчим вмістом алкоголю, воно також має найменше калорій».

Camra твердить, що якщо в раціоні харчування замінити вино на пиво лише на тиждень, то калорій в організмі зменшеться на стільки ж, скільки було б у результаті півгодинної пробіжки.

На виставці ферментовані напої виставлені в діжках прямо на підлозі павільйону. У зменшення кількості калорій в організмі не віриться, коли бачиш цілі стенди із типовою їжею пабів, як-от смажена картопля, сосиски і шкварки й вушка, перед якими відвідувачам важко встояти. Правда, цілком нетипово, є й салати, якими також пропонують закушувати. Є й розважальна програма, хоча вона й відволікає від головного заняття – скуштувати якомога більше сортів пива.

Недешеве задоволення

Ціни на пиво відповідають цінам у лондонських пабах, які є найвищими у Британії. Подається напій у пинтових і півпинтових склянках, як це є типовим у цій країні, але також і у нетипових третинах пинти, що є досить зручною новинкою, якщо хочеш скуштувати багато різних сортів.

Найбільші знавці вивчають перелік заздалегідь за допомогою інтернет-сторінки фестивалю, щоб розробити точний маршрут свого візиту до павільйону. Інші навмання куштують пиво, назва якого їм сподобається.

Для тих, хто в ці дні перебувають у Лондоні і хочуть відвідати фестиваль, зазначу, що вхід на нього коштує 10 фунтів стерлінгів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG