Доступність посилання

ТОП новини

В Україні росте кількість сімей з однією дитиною – Мінсім’ї


Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін заявляє, що органи державної влади, ЗМІ, соціальна реклама мають активізувати популяризацію народження і виховання двох дітей у родині, що має стати нормою життя в країні.

Про це міністр сказав, коментуючи дані Департаменту сімейної та гендерної політики Мінсім’ї щодо демографічної ситуації в Україні. Так, за даними департаменту, на сьогодні найпоширенішим типом сім’ї з дітьми до 18 років в Україні є, як і протягом минулих років, однодітні сім’ї.

«Порівняльний аналіз даних переписів населення свідчить, що кількість сімей, які обмежуються лише однією дитиною, з року в рік збільшується», – заявив міністр.

Розподіл сімей із дітьми за їх кількістю відрізняється в міській та сільській місцевості. Одну дитину мають 79% міських домогосподарств із дітьми проти 61% сільських. Серед сільських домогосподарств з дітьми частіше, ніж серед міських, поширені домогосподарства з двома дітьми – відповідно третина проти п’ятої частини, і з трьома і більше дітьми – 7% проти 1,6%.

Серед регіонів найбільша частка сімей, які мають дітей до 18 років, – у Закарпатській, Чернівецькій, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях (54-45%).
XS
SM
MD
LG