Доступність посилання

ТОП новини

У Росії продовжують боротися з лісовими пожежами


Площі, охоплені пожежами, за останніми недільними даними Міністерства з надзвичайних ситуацій Росії, становлять понад 176 тисяч гектарів. Це дещо менше, ніж було в суботу.

Міністерство оборони Росії направило до пожеженебезпечних регіонів понад 11 тисяч військовослужбовців та понад тисячу одиниць техніки для допомоги населенню.

За повідомленням міністерства, одне з завдань військових – прокладення трубопроводів із природних водойм до важкодоступних місць загоряння. На неділю в кількох областях Росії вже проклали понад 170 кілометрів таких трубопроводів.

Попереднього дня, в суботу, МНС Росії вже повідомляло про поліпшення ситуації з пожежами. За тим повідомленням, уже в цілій низці російських регіонів немає вогнищ загорянь.

Тим часом у столиці Москві забруднення повітря внаслідок пожеж не зменшується. За повідомленнями, станом на суботній вечір рівень забруднення повітря в місті вже вшестеро перевищував припустимі величини.

Деякі московські летовища, зокрема, «Внуково» і «Домодєдово», працюють із перебоями, час від часу їх доводиться закривати через погану видимість.

За прогнозами, найсильніша за тривалий час спека не вщухатиме на значній частині території Росії ще принаймні кілька наступних днів.
XS
SM
MD
LG