Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 23:48

Янукович доручив Генпрокуратурі оперативно реагувати на підпали


Президент Віктор Янукович доручив Генеральній прокуратурі оперативно реагувати на умисні підпали, факти яких фіксуються останнім часом у різних регіонах країни. Про це йшлося під час зустрічі глави держави з генеральним прокурором України Олександром Медведьком, повідомляє прес-служба Президента.

«Необхідно якнайшвидше вирішити, яким чином нам позбутися на майбутнє цієї проблеми. Адже ті, хто займаються навмисними підпалами, повинні за це відповідати, бо від їхніх дій страждає країна, її економіка», – заявив Янукович.

Зі свого боку, генпрокурор поінформував Президента, що відомство організувало перевірку дотримання вимог Лісового кодексу України та закону про пожежну безпеку. «У кожному регіоні вже створені мобільні слідчо-оперативні групи, і цю ситуацію уважно відслідковують», – сказав Медведько і додав, що виявлені факти навмисних підпалів.

Зокрема, за його словами, в Дніпропетровській області порушили чотири кримінальні справи, паліїв затримали.

Генпрокурор також доповів Президентові, що перед місцевими прокуратурами поставили завдання стосовно збереження нового врожаю і недопущення його знищення вогнем.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG