Доступність посилання

ТОП новини

Пожежі в лісах Дніпропетровщини - хто став цапом-відбувайлом? (Огляд преси)


Київ – Пожежа в лісах Дніпропетровщини спалахнула з новою силою. Її гасіння ускладнює велика кількість осередків. До того ж, на лісовій площі у 300 гектарів немає жодної дороги, по якій могла б під’їхати протипожежна техніка. Чому в дніпропетровських лісових господарствах цього року не знайшлося грошей для протипожежних заходів, пише газета «Україна Молода». Докладніше про те, як локальну пожежу гасять усією Україною, і хто став цапом-відбувайлом, йдеться в матеріалі «Сосни димлять».

Земля залишається найризикованішим напрямком для інвестицій в Україні. Крім того, до гарячої десятки ненадійних для інвестування галузей знову увійшла металургія. Ризикованими більше не вважаються реклама й засоби масової інформації, про це пише газета «Економіческіє ізвестія». Земля буде утримувати пальму першості в списку непевних, адже ціна на неї формувалась неадекватно, зазначається в публікації «Ризики інвестування в металургію виросли».

Перемогти хабарництво в Україні допоможуть нові антикорупційні закони, які набудуть чинності від січня наступного року. Але це можливо лише за умови правильного застосування цих законодавчих механізмів на практиці, пише «Урядовий кур’єр». Поміркувати, наскільки кожне відомство буде готовим до впровадження антикорупційних законів, можна разом з автором статті «До відповідальності притягнуто понад тисячу осіб».

Чи слід очікувати змін у політиці Варшави щодо Києва після приходу на посаду президента Польщі Ростислава Коморовського, представника правлячої партії «Платформа обивательська». Адже на останніх президентських виборах в Україні ця партія була прихильнішою до кандидата від помаранчевих сил, пише газета «День». Як у Польщі оцінюють дії нової української влади щодо інтеграції в ЄС, дотримання прав людини, свободи слова і зібрань – про це та інше говорить в інтерв’ю газеті Посол Республіки Польщі в Україні Яцек Ключковскі. Його подає матеріал «Про оптимізм та стурбованість Польщі».
  • Зображення 16x9

    Валентина Аксьонова

    Співпрацює з Радіо Свобода з травня 2010 року. Працює для програм «Свобода сьогодні», «Європейська свобода», «Ранкова свобода» та «Лінія уваги». З 2009 року автор та ведуча програми «Сурма» на Національному Радіо. Має досвід роботи в гарячих точках, зокрема в Грузії в серпні 2008 року.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG