Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2019, Київ 11:03

«Тоніс» просить Януковича захистити канал від поглинання


Ліквідатор «Трансбанку» сприяє рейдерському захопленню телеканалу «Тоніс» з наміром подальшого його перепродажу, заявляє редакційна рада телеканалу і просить Президента країни Віктора Януковича втрутитися в конфлікт, забезпечивши справедливе правосуддя.

У листі редакційної ради главі держави автори пояснюють, що «Тоніс» став заручником ситуації, коли частину корпоративних прав у ньому була передана власниками у заставу за кредитами, наданими «Трансбанком».

Пізніше боржники банку і власники телеканалу ініціювали реструктуризацію заборгованості, яка передбачала щомісячне погашення тіла кредитів і нарахованих за ним відсотків, поступове збільшення розміру виплат із розрахунку повного погашення заборгованості до завершення процедури ліквідації банку.

Банк письмово повідомив боржникам, що готовий розпочати переговори і здійснити реструктуризацію, після чого боржники, на підтвердження серйозності своїх намірів, почали часткове погашення заборгованості за наявними кредитними договорами.

Однак, повідомляється в листі, досі банк не вдався до жодних дій, спрямованих на врегулювання ситуації. Автори звернення наголошують, що в другій половині цього року, з невідомих їм причин різко активізувалися всі без винятку судові процеси, ініційовані банком, предметом розгляду яких є саме звернення з приводу стягнення корпоративних прав телеканалу.

«Суди усіх без винятку інстанцій, незважаючи на позицію боржників та інших осіб, які брали участь у процесах, за повного ігнорування чинних норм процесуального та матеріального права, ухвалили безпрецедентні рішення, наслідками яких є фактичне знищення телеканалу і позбавлення роботи понад 200 його працівників», – йдеться в листі.

Телеканал «Тоніс» був заснований у 1991 році. У період з 1997 до 2000 року канал одержав право мовлення на всій території України з використанням усіх видів сигналу. На сьогодні аудиторія «Тонісу», за його даними, становить понад 18 мільйонів осіб у 230 населених пунктах України. Загальний обсяг ефірного мовлення – 24 години на добу.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG