Доступність посилання

ТОП новини

В Україні на одного багатія – 35 бідняків (огляд преси)


Київ – В Україні колосальний розрив між бідними й багатими: на 35 бідняків припадає один багатій, – пише газета «Урядовий кур’єр». Для порівняння, в Європі цей показник у п’ять разів менший. Розрив між бідністю й багатством веде до депресії в Україні, але поки що тут не придумали, як перерозподілити доходи між багатими та бідними. Про те, як зміни в податковому кодексі можуть посприяти зменшенню прірви між бідними й багатими, читайте в матеріалі «Багаті мають поділитися».

Місцеві вибори стануть першим тестом влади на її міцність, адекватність і відповідність інтересам людей. Про це в інтерв’ю газеті «День» розповів Дмитро Видрін, політолог, а нині заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України. З його баченням результатів піврічної роботи президентської команди, можливих конституційних змін і проблем парламентаризму можна ознайомитись у статті «Про імітаторів і реалістів».

Крим залишатиметься надійним оплотом Президента України Віктора Януковича. Таку думку в інтерв’ю газеті «Ізвестія» висловив голова уряду Криму Василь Джарти. Крим не окрема країна, а невіддільна частина України, переконаний він. Більше про долю Автономної республіки за нової влади розповідає публікація «Політичний проект «Тузла» сенсу немає».

Україна може взяти участь у кардинально новому проекті постачання газу до Євросоюзу. Йдеться про намір Іраку стати потужним постачальником газу в Європейські країни, пише газета «Економічєскіє Ізвестія». Для цього країна планує в найближчі роки розпочати промислове виробництво блакитного палива за участі іноземних інвесторів. Серед них можуть опинитися і українські компанії. Це питання буде в компетенції нового посла Іраку в Україні, який уже прибув до Києва. Про майбутнє українсько-іракських відносин йдеться в статті «Ірак зробить нову пропозицію».
  • Зображення 16x9

    Валентина Аксьонова

    Співпрацює з Радіо Свобода з травня 2010 року. Працює для програм «Свобода сьогодні», «Європейська свобода», «Ранкова свобода» та «Лінія уваги». З 2009 року автор та ведуча програми «Сурма» на Національному Радіо. Має досвід роботи в гарячих точках, зокрема в Грузії в серпні 2008 року.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG