Доступність посилання

ТОП новини

Двоє донецьких підприємців із різних партій не можуть поділили воду...


Володимир Разумовський у своєму кабінеті

Донецьк – Підприємець Володимир Разумовський в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що в Донецьку існує злочинне угруповання, яке, використовуючи адмінресурс, полює на успішні підприємства. Бізнесмен звернувся до Президента України з проханням захистити його бізнес і життя від діяльності цього угруповання, до якого нібито належить сусід Разумовського Олександр Групський. Чи реально вести чесний бізнес у Донецьку?

Володимир Разумовський вирощує декоративні рослини і орендує землю у селян, Групський займається вирощуванням овочів і орендує територію у держави. Перший є представником Партії зелених, другий – Партії регіонів. Їхні підприємства розташовані поряд, а два роки тому сусіди не поділили воду.

Підприємство Володимира Разумовського «Фабрика декоративних рослин»
Разумовський перекупив трубу в закритого підприємства «Донецьккокс» і обрізав сусідові воду, вимагаючи плату за її подальше постачання. Групський, у свою чергу, вважає що у діяльності Разумовського є порушення, і звернувся до міліції з проханням перевірити сусіда. Тоді й розпочався конфлікт.

Разумовський скаржиться на постійні перевірки й погрози його життю. «Протягом останнього року група людей намагалась відняти в мене підприємство. Коли з цим нічого не вийшло, мені стали погрожувати розправою», – каже підприємець.

Скандально емоційне відео

Володимир Разумовський розмістив у мережі інтернет таємно записане відео (перший фрагмент , другий фрагмент, третій фрагмант, четв фрагмент), де Олександр Групський розповідає про «мєнтовскій бєспрєдєл» у Донецьку. На відео пан Групський посилається на свої зв’язки у вищих колах Донецька і розповідає про так званий «общак» та кругову поруку колишніх правоохоронців.

Олександр Групський на своєму підприємстві «ТЕК»
Між тим у коментарі Радіо Свобода Групський назвав ці погрози емоціями. «Я туди приїхав. І просив, щоб він нам воду відкрив. В іншому разі нашим рослинам був би кінець. Я, без сумніву, був на емоціях», – каже він.

Адвокат Групського Іван Рогов вважає відео безневинним, а погрози нібито вирізані з контексту розмови. У той же час адвокат звертає увагу на незаконне з боку Разумовського розпоряджання водою, з чого і розпочався конфлікт.

«Разумовський викупив трубу за 400 тисяч гривень. Після того, як він став власником, він приніс нам договір на постачання технічної води – по 2,9 гривні. Але держава визначила інший тариф – 55 копійок», – пояснює адвокат.

«Душить, мов удав»

Адвокат Групського Іван Рогов
Справу двох підприємців у цілому зараз розглядають у донецькій міліції. Володимир Разумовський каже, що діє юридично правильно. Викривальне відео, за його словами, допомагає розслідуванню. Інакше, висловлює упевненість підприємець, правоохоронці стали б на захист конкурента.

«Зараз міліція розбирається в цьому питанні. Як сказав мені слідчий, а він бачив по документах з прокуратури, МВС, що він душить, мов удав», – зауважив Володимир Разумовський.

Поки правоохоронці утримуються від коментарів. Утім, за їхніми даними, Олександр Групський ніколи не мав стосунку до правоохоронних органів. За винятком того, що він випускник Вищої школи Комітету державної безпеки.

На оприлюдненому відео Групський заявив, що на службі не буває «колишніх», а 92 відсотки злочинів в Україні робиться «в погонах» – «бандити бандитами керують», – розповів донецький підприємець.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG