Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 19:59

Як здобув свої статки Янукович? (Огляд преси)


Київ – Сьогодні уряд має ухвалити рішення, яке багато в чому визначить долю українського села на кілька років уперед. Йдеться про квоти на експорт зернових культур, скандал довкола яких триває вже не перший тиждень. Чим невдоволені аграрії і чого вони побоюються? Як інформує газета «День», сільгоспвиробники нарікають на непродумані дії державних органів управління, спрямовані на адміністративне втручання до ринку зерна. Аграрії сумніваються, що квоти на експорт зерна – в їхніх інтересах і корисні для країни. Про це наголошується в статті «Ліки від успіху».

Днями повідомили, що Янукович входить у десятку найбагатших людей Донбасу. Яким чином він заробив свої мільйони? Створив якийсь бізнес? Як стверджує дописувач «Газети по-українськи», Президент здобув свої статки винятково за рахунок наближеності до влади. Подібним чином, переконує далі автор, розбагатіла й величезна частина його команди. Можливо, вони й хотіли б щось змінити, але за своєю природою не здатні. Бо вміють керувати в один лише спосіб: тримати все під контролем. І якщо зараз спостерігаємо створення єдиної вертикалі влади, то недовго залишилося й до проголошення Партії регіонів єдиною керівною і спрямовуючою силою. Публікація називається «Янукович почав нагадувати Брежнєва».

Суми невиплаченої українським працівникам заробітної плати досягли безпрецедентних за останні роки розмірів. За даними Держкомзему, з початку 2010 року в Україні заборгованість зросла на 22 відсотки. «Лідерами» із затримки заробітної плати є Донецька, Луганська, Харківська області та Київ. Про те, чому і хто не виплачує зарплату, а також про три способи її витребувати розповідає газета «Голос України» у матеріалі «Заборгував зарплату - готуйся відповідати».

Услід за американською валютою знизиться і курс євро, стверджують «Ізвєстія» в Україні». Журналісти вважають, що це дозволить українським експортерам лишатися конкурентоздатними на міжнародних ринках, однак очікувати зниження цін на продукти і товари на Україні не варто.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG