Доступність посилання

ТОП новини

Незалежність на фоні Януковича


Можна бути більшим католиком ніж Папа Римський…

Особливо тоді, коли це потрібно, щоб вибити головний козир у головного політичного супротивника.

Це усій Україні довела команда влади, продемонструвавши ЯК САМЕ ТРЕБА відзначати День національного прапора та День Незалежності.

Якщо вже піднімати прапор, то скрізь…навіть у Севастополі – під Гімн України, з військовим караулом та при перших особах.

Якщо вже демонструвати шану до Шевченка (Тараса), то так щоб у всіх святих місцях «було видно, було чути».

Якщо вже виступати на Майдані з патріотичною промовою на День Незалежності, то говорити недовго, але переконливо й про майбутнє. І слова при цьому вживати правильні: «я розпочинаю суспільний діалог», «я розпочинаю реформи», « я зроблю»…і т.д і т.п.

А потім і дівчата у віночках, і хлопці у шароварах, і «любіть Україну, всім серцем любіть»... і фольклорні колективи до самого вечора.

Та важко бути більшим католиком аніж Папа Римський. Особливо коли канонів не знати.

Свою патріотичну промову про майбутнє України Віктор Янукович виголосив на фоні промовистого напису на величезному екрані.

Напис був таким: Президент України Віктор Янукович.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG