Доступність посилання

ТОП новини

Герман назвала Чорновола «кілером на замовлення»


Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман побачила замовлене політичне кілерство в пропозиції народного депутата України (позафракційного), першого заступника голови Комітету Верховної Ради із закордонних справ Тараса Чорновола заборонити в'їзд до країн Шенгенського договору особам, причетним до справи про позбавлення частот і ліцензій «5 каналу» і ТВі.

«Чорновіл виконує політичне замовлення тих, хто більше платить. Я дуже шкодую, що Тарас Чорновіл, замість молодого політика, що подавав надії, перетворився на кілера на замовлення. Мені шкода, що він деградує», – сказала Герман кореспондентові агентства «Інтерфакс-Україна» в суботу.

Раніше Тарас Чорновіл в ефірі телеканалу ТВі заявив, що особисто звертатиметься і проситиме, щоб «після справи Ланґе» після справи каналів ввели заборону на поїздки до країн Шенгену для Хорошковського персонально».

«Нехай буде повна заборона на в'їзд до Шенгенської зони для деяких суддів, які засвітилися в цьому процесі (справі про позбавлення ліцензій українських телеканалів), для нинішніх членів Нацради з питань телебачення та радіомовлення, для чиновників, які щодо Ланґе ухвалювали рішення. Зробіть індивідуальні санкції для окремих чиновників. Чиновник має відчути, що йому буде боляче. Хорошковський – бізнесмен... Пошукайте його рахунки в західних банках, заморозьте ці рахунки. Він скоїв злочин проти німецької демократії – застосуйте щодо нього адекватні дії», – заявив Чорновіл, додавши, що голова СБУ Валерій Хорошковський «вводить у країні не есбеушний, а кадебістський режим».

Тарас Чорновіл, син першого керівника Народного руху України В'ячеслава Чорновола, з другої половини 1980-х років до першої половини 2000-х був у лавах національно-патріотичних сил, але потім перейшов до Партії регіонів; згодом він вийшов і з цієї партії і останнім часом нерідко критикує її.
XS
SM
MD
LG