Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 20:04

Тимошенко каже, що не залишатиме Україну, навіть якщо влада планує її затримати


Лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко заявляє, що не має наміру залишати Україну, навіть якщо влада планує її затримати. Про це вона сказала в п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу «Україна».

Тимошенко також наголосила, що захищає і захищатиме тих колишніх чиновників, яких зараз затримали і стосовно яких відкрито кримінальні справи.

Вона також додала, що і екс-голова Державної митної служби України Анатолій Макаренко, і колишній перший заступник голови НАК «Нафтогаз» Ігор Діденко, і колишній голова Держказначейства Тетяна Слюз діяли за її розпорядженням.

«Я тоді давала ці команди, і сьогодні їх би дала ... Мене судіть», – сказала Юлія Тимошенко.

При цьому лідерка БЮТ не виключила, що наступним може бути заарештований її перший заступник із партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«І я знаю, що він (Турчинов – ред.) без тіні страху піде (під арешт – ред.), тому що він знає, що він робив справу для держави», – сказала вона.

«І я піду, якщо треба. Я не буду ховатися і бігати по закордонах ... тому, що я знаю, у мене ще з 2000 року, при Кучмі, стоїть зібрана сумка для в'язниці, і я завжди готова. У мене вже випалили страх», – заявила Юлія Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG