Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 18:11

«Оновлення країни» може підтримати Яценюка і Гриценка


Громадська ініціатива «Оновлення країни» не підтримуватиме БЮТ, проте не виключає можливості співпраці з політичними силами Арсенія Яценюка та Анатолія Гриценка. Про це заявив сьогодні журналістам координатор «Оновлення країни», екс-глава Служби безпеки України (2009-2010 роки) Валентин Наливайченко на громадському форумі «Оновлення країни» в Києві.

За його словами, «Оновлення країни» не підтримуватиме Юлію Тимошенко на акції протесту, яка відбудеться 7 вересня. «Ми у вождистських проектах участі не братимемо. Там (на акції протесту – ред.) нас не буде ... Ми не за тих чиновників, які себе дискредитували або дискредитують», – сказав Наливайченко, відповідаючи на запитання про можливість співпраці з політичною силою Юлії Тимошенко.

Розповідаючи про співпрацю з політичними силами Арсенія Яценюка «Фронт змін» і Анатолія Гриценка «Громадянська позиція», Валентин Наливайченко заявив: «Це нормальні патріотичні сили. Чому б і ні? Співпрацювати, консолідувати зусилля заради української перемоги – так».

При цьому він наголосив, що громадська ініціатива «Оновлення країни» не планує переростати в партію. Екс-глава СБУ висловив переконання, що нові політичні проекти наразі в Україні не потрібні. Окреслені завдання, зокрема, перегляд харківських угод між Україною і Росією, за словами Наливайченка, громадська ініціатива «Оновлення країни» вирішуватиме шляхом співпраці з демократичними політичними силами, які представлені в парламенті. Він також не виключив, що може стати народним депутатом через співробітництво з такими політичними силами.

Крім того, за словами Валентина Наливайченка, громадська ініціатива «Оновлення країни» планує до кінця вересня цього року завершити роботу і представити проект із контролю законності та прозорості проведення місцевих виборів у жовтні 2010 року.

Сьогодні на форумі «Оновлення країни» було ухвалено резолюцію, в якій нове об’єднання закликало патріотичні партії консолідувати свою діяльність на чергових місцевих виборах в Україні 31 жовтня 2010 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG