Доступність посилання

ТОП новини
21 Квітень 2019, Київ 08:03

Ізраїль не продовжить чинні обмеження на будівництво в поселеннях


Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив у неділю, що термін чинності нинішніх обмежень на нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану продовжено не буде.

За його словами, залишаться тільки деякі обмеження на таке будівництво.

У розмові з представником міжнародної спільноти на Близькому Сході Тоні Блером у Єрусалимі ізраїльський прем’єр нагадав, що палестинці прагнуть повного припинення такого будівництва, і наголосив: «Цього не буде».

За його словами, Ізраїль не будуватиме в регіоні десятків тисяч нових помешкань, як планував був спершу, але не збирається «заморожувати життя» нинішніх мешканців поселень.

Політика значного скорочення житлового будівництва в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану, яку Ізраїль почав здійснювати близько 10 місяців тому, має добігти кінця наприкінці вересня.

Питання про таке будівництво створює одну з найбільших розбіжностей між Ізраїлем і палестинцями в щойно поновлюваних мирних переговорах, які мають початися в вівторок. Палестинці хочуть повного припинення розширення поселень, Ізраїль заявляє, що має брати до уваги природний приріст населення в них.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG