Доступність посилання

ТОП новини

СБУ активізує діяльність у Львові (огляд преси)


Київ – Попередня влада на чолі з Президентом Віктором Ющенком і головою СБУ Валентином Наливайченком робила чимало задля повернення історичної пам’яті українцям.

Таємні документи розсекречувалися, історики мали до них доступ. Зрештою, все це виносилося на розсуд громадян. Сьогодні ж, як констатує газета «День», СБУ затримує історика нібито за розголошення державної таємниці. Йдеться про арешт директора музею «Тюрма на Лонцького» Руслана Забілого. З коментарями дій СБУ видання знайомить у статті «Гриф «таємно», або Нам хочуть заборонити вивчати власну історію?».

Нещодавно міністр внутрішніх справ заявив, що в рядах його підлеглих відбуваються великі чистки. Від початку року проти 462 міліціонерів порушені кримінальні справи. Однак, як пишуть «Ізвєстія» в Україні», судячи з діяльності правоохоронців, чистити ряди доведеться ще довго. Адже надто часто трапляються випадки, коли перебуваючи під арештом, ув’язнені нібито самі себе калічать або закінчують життя самогубством. Про останні випадки видання розповідає в матеріалі «Велике прання».

Сьогодні День пам'яті українських журналістів, які віддали своє життя за Правду. Як нагадує газета «Голос України», кожної третьої п'ятниці вересня журналісти вшановують пам'ять колег, загибель яких пов'язують із виконанням професійних обов'язків. У цьому мартирологу понад шістдесят імен: стільки бійців передчасно втратив журналістський загін лише за часи незалежності. Про них докладніше розповідається в матеріалі «Загадково зникає... професія».

Якщо не пiдняти престиж професiйно-технiчного навчання, Україна скоро залишиться без квалiфiкованої робочої сили. Як наголошує газета «Урядовий кур’єр», у перiод переходу країни на iнновацiйну модель розвитку значно зростають вимоги до пiдготовки висококвалiфiкованих робiтникiв. Адже саме вони повинні впроваджувати новітні технології. Та нині кількість ПТУ в країні вкрай низька. І якість навчання не дуже висока. На цьому наголошується в публікації «Передай професiю з рук у руки».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG