Доступність посилання

ТОП новини

У Придніпров'ї розпочинаються Дні Франції


Сьогодні в Дніпропетровську розпочинаються Дні Франції. Організатори, активісти громадської організації «Альянс Франсез» називають акцію осіннім відлунням «Французької весни» в Україні.

У рамках Днів Франції сьогодні містом курсуватиме безкоштовний автобус «Маленький Париж», у ньому всі охочі зможуть не тільки проїхатись вулицями міста, я й ознайомитись з виставкою світлин «Bonjour Paris» та виставкою «Франція поруч!», створеною учнями школи №126, погратись, взяти участь у вікторинах і конкурсах.

Виставку «Bonjour Paris» створив львівський фотограф Юрко Дячишин, член Національної Спілки фотохудожників України, лауреат багатьох міжнародних фестивалів. Він представив на суд українського глядача світлини будівель, пам'ятників, пейзажів та облич Парижа.

На зупинках диво-автобуса організують експрес-курси з французької мови. Вхід вільний. Увечері в кінотеатрах демонструватимуть фільм французького режисера Седріка Кана «Коханці» про сповнене драм життя в Парижі.

Також відсьогодні упродовж трьох тижнів у дев'яти українських містах, які утворюють мережу «Альянс Франсез» в Україні, зокрема у Дніпропетровську пройдуть «Дні Альянсів». Всі охочі зможуть відвідати приміщення Альянсів, познайомитися з їхніми співробітниками, дізнатись щось нове про Францію і її культуру.

Захід підтримує Посольство Франції в Україні.
XS
SM
MD
LG