Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 01:44

Керівник ВО «Батьківщина» на Харківщині заявляє про стеження за ним з боку СБУ


Голова Харківської обласної організації ВО «Батьківщина», колишній голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков заявляє про стеження за ним з боку СБУ.

За його словами, працівники Служби Безпеки України постійно чергують під його офісом та прослуховують його мобільний телефон.

«Мене регулярно прослуховують. Більше того – телефони моєї родини, моєї дружини, сина, мій офіс... За мною встановлене зовнішнє спостереження, тобто стеження... Біля мого офісу постійно чергує машина, в якій сидять люди у цивільному. І коли до них підходить людина з камерою чи мікрофоном, вони одразу їдуть», – сказав сьогодні журналістам Аваков.

За його словами, він неодноразово писав листи до СБУ із запитанням, чому його прослуховують, на що отримував відповіді про відсутність прослуховування. Утім, як каже Аваков, в нього є «абсолютно протилежна інформація»

В управлінні СБУ в Харківській області Радіо Свобода тим часом повідомили , що не здійснюють стосовно Арсена Авакова «жодних оперативних та оперативно-технічних заходів», і що про це «на його численні звернення неодноразово повідомлялось письмово у встановлений законом спосіб».

СБУ запевняє, що діє винятково в межах наданої їй компетенції.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG