Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові протестують проти заборони секонд-хенду


Понад тисячу підприємців у Харкові протестують проти заборони секонд-хенду.

Акція протесту відбувається на майдані Свободи.

Підприємці, котрі займаються секонд-хендом, а також продавці і покупці одягу, що вже був у вжитку, тримають плакати із гаслами «Я проти закриття секонд-хенду!», «Податковий кодекс – вбивця малого бізнесу!» та «Україна – дотримуйся угод СОТ!»

Як зазначають організатори мітингу, заборона на ввезення одягу секонд-хенду позбавляє українського споживача права вибору.

«В умовах здоровою конкуренції вітчизняна легка промисловість зможе швидше наблизитись до європейських стандартів якості. Неможливо підтримувати розвиток однієї індустрії за рахунок заборони іншої», –заявив віце-президент Асоціації дилерів одягу секонд-хенд Хамед Рахімі.

Заборона секонд-хенду, за словами учасників мітингу, суперечить угоді СОТ по текстилю і одягу, в якій йдеться, що ця продукція має право вільно розповсюджуватись у країнах, які входять до СОТ.

Депутати Харківської міськради сьогодні з ранку ухвалили звернення, в якому також просять уряд не поспішати із забороною секонд-хенду і ухвалити зважене рішення після серйозного обговорення.
XS
SM
MD
LG