Доступність посилання

ТОП новини

Рішення КСУ про конституційну реформу прогнозоване (огляд преси)


Київ – Сьогодні Конституційний Суд України почне у формі усного слухання розгляд справи про конституційну реформу 2004 року. Інтриги в майбутньому судовому розгляді практично немає, переконує газета «День». Найімовірніше, КС прийме ухвалу про те, що при внесенні змін до Конституції була порушена процедура. Головне питання – що далі? Є два шляхи, констатують газетярі. Простий і складний. Волюнтаристський і законний. Перший шлях – особливо не церемонячись з Основним Законом, просто оголосити, що знову діє Конституція від 1996 року. Другий шлях дуже складний і тривалий – провести поправки до Конституції строго відповідно до процедури. Чи дотримуватиметься їх влада? Про це розмірковує автор статті «Янукович «перетворюється» на Кучму».

Партія регіонів планує перемогти на місцевих виборах і здобути контроль над усією Україною. Для цього «регіонали» розробили стратегію з шести кроків, стверджує «Газета по-українськи». Перший крок — послабити найпопулярнішу опозиційну політичну силу в центрі України Блок Юлії Тимошенко. Другим кроком «регіонали» скасували вибори там, де вони, очевидно, не здобудуть позитивного результату. Третя стратегія – відродження мажоритарної системи виборів. По-четверте, Партія регіонів підтримає своїх політичних сателітів. Про решту планів і про вразливі місця чинної влади «Газета по-українськи» розповідає у матеріалі «Регіонали» хочуть повернути Україну до 1994 року».

Останнім часом вбивство і каліцтво людей правоохоронцями в Україні стало вже звичним. Як пише газета «Нова», за десять днів – три смерті у райвідділках міліції. Це показники НКВС. Але найстрашніше, на думку газетярів, те, що подібні факти триватимуть. Бо існує безкарність. Ніхто не тільки з керівників, а навіть і з рядових виконавців не покарані, навіть задля «проформи» Докладніше про це йдеться в статті «Міліція встановила рекорд з трупів».

12% дорослого населення України схильні до депресивних розладів, що вимагають лікування. Як інформує газета «Вечірній Київ», серед соціальних чинників, що провокують виникнення депресивних розладів у населення останнім часом, – втрата роботи, борги за кредитами і політична нестабільність у країні. Що ж таке депресія – хвороба чи тимчасовий стан психіки людини? І як з нею боротися? Пояснення і поради столична «Вечірка» пропонує у статті «Життя без задоволення».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG