Доступність посилання

ТОП новини

Недобросовісна реклама медпрепаратів (огляд преси)


Київ – Президент України оприлюднив пріоритетні національні проекти. Сам принцип таких проектів списаний у Росії часів Путіна, зазначає газета «День». При цьому кошти, за рахунок яких планується їх реалізовувати, принципово інші: в Україні немає нафтодоларів, і все робитиметься за рахунок приватних інвестицій. Залученням них має зайнятися один із представників колишньої помаранчевої команди Владислав Каськів. Що характерно, на підпис главі держави він відніс багато проектів часів Тимошенко та Ющенка. І Януковичу сподобалися майже всі. Які причини такого президентського благовоління і чи варто чекати найближчим часом «великих будівництв»? Про це «День» розповідає у статті «Національний проект, або «Великий розпил»?».

Сьогодні партія «Наша Україна» проведе свій з'їзд. Партійний форум має додати новий поштовх політичній силі, яка останнім часом випала з інформаційного простору і втратила у впливовості. Особливі надії, як пише газета «Україна молода», пов'язані з приходом у партію Валентина Наливайченка – колишнього голови Служби безпеки України. Досі він ніколи не займався партійним будівництвом, отож постає питання, наскільки він справиться з цією роботою. Прогнози подані у рубриці «Політика».

Газета «Голос України» стверджує, що нині Збройні Сили України не можна назвати адекватним інститутом стримування загроз. Більше того, армія нині дезорієнтована. Тому що складно поставити їй завдання, коли, з одного боку, держава оголосила про свій позаблоковий статус, з другого, вона з двох боків здавлена силами, що мають солідні військові машини – Росія і НАТО. У таких умовах Україна повинна самостійно забезпечувати свою обороноздатність. А для цього насамперед треба переозброюватися. Натомість сьогодні на озброєнні військова техніка минулого століття, яка морально застаріла й технічно неадекватна. Про це йдеться в статті «Арсенал озброєнь: деградація, реанімація й операція з виживання».

Антимонопольний комітет України розпочинає низку розслідувань з приводу недобросовісної реклами медпрепаратів. Верховна Рада може вже на цій сесії заборонити рекламу лікарських засобів. Ініціатори заборони стверджують, що в Україні з кожним роком збільшується кількість жертв недобросовісної реклами. І через відсутність правдивої інформації споживачі в кращому разі просто втрачають витрачені на ліки гроші, а в гіршому – поглиблюють захворювання. Докладніше тему розкриває газета «Діло» у статті «Чиновники підсіли на пігулки».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG