Доступність посилання

ТОП новини

У Празі розпочав роботу міжнародний космічний конгрес


Сьогодні в Празі розпочав роботу 61-ий Міжнародний конгрес з космонавтики, на який до чеської столиці приїхало близько двох тисяч космонавтів та учених з усіх куточків світу.

Серед учасників керівник NASA – Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору Чарльз Болден, генеральний директор Європейського космічного агентства Жан Жак Дордан, керівники інститутів космонавтики зі США, Канади, Японії, Росії, Китаю, багатьох країн Азії, Африки й Південної Америки.

Серед головних тем – використання космосу і космічних технологій, спостереження за навколишнім середовищем на Землі, робота космічних станцій. Спеціальні секції на конгресі присвячені роботі зі студентами, представниками парламентів країн, дебатам з представниками ООН і Міжнародної астрономічної федерації (IAF). Для учасників конгресу також відкрита виставка космонавтики.

Міжнародний космічний конгрес – найбільша акція, яку проводить Чеська Республіка від 2008 року – часу вступу країни до Європейського космічного агентства. Конгреси проводяться щорічно, починаючи з 1951 року. Наступний конгрес відбудеться в Південно-Африканській Республіці.

Конгрес у Празі завершить свою роботу 30 вересня.
XS
SM
MD
LG